Ceny Węgla

Image 01

Ceny oferowane przez nas są niezwykle konkurencyjne, a dostarczany przez nas węgiel charakteryzuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży węgla. Posiadamy najlepsze ceny węgla w regionie.

Zawsze aktualne ceny możecie Państwo znaleźć w zakładkach "Luzem" oraz w zakładce "Paczkowany"

O firmie

Image 02

Jesteśmy największym składem węgla w rejonie. Nasza firma jest obecna na rynku od 2000 roku, kiedy to wychodząc naprzeciw lokalnym odbiorcom detalicznym otworzyliśmy skład węgla w Bytomiu. W 2005 roku rozpoczęliśmy konfekcjonowanie i sprzedaż węgla w workach po 10 i 25 kg. W 2012 roku otworzyliśmy kolejny skład węgla w Wodzisławiu Śląśkim.

Naczelną zasadą naszego działania jest indywidualne podejście do każdego klienta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym i organizacyjnym pozwala nam zrealizować każde zlecenie. Dynamiczny rozwój firma opiera się na rosnącej z każdym rokiem liczbie zadowolonych klientów. Gwarantujemy szybką obsługę, bez tracenia czasu w oczekiwaniu na załadunek.

Co warto wiedzieć?

1. Płatność za węgiel przeważnie odbywa się przy odbiorze dostawy węgla. Daje to Państwu najwyszą gwarancję zakupu węgla zgodnego z jego oczekiwaniami.
2. Prosimy o poinformowanie przedstawiciela o konieczności wysłania mniejszego pojazdu, gdy pojazd będzie musiał wjeżdżać przez wąską bram.
3. Wszystkie gospodarstwa domowe są zwolnione z podatku akcyzowego, prosimy zatem aby każdorazowo podawać pełne dane w celu wypełnienia dokumentów dostawy, aby klient nie musiał ponosić kosztów podatku akcyzowego.
4. Nasi kierowcy mogą pomóc w zniesieniu lub wniesieniu węgla paczkowanego odpłatnie, również zrzuceniu węgla do okienka. Jest to szczególnie przydatne przy dostawach węgla osobom starszym.
5. Węgiel Prosimy zamawiać co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, w okresie zimowym należy węgiel zamawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Transport

Specjalnie dla naszych klientów oferujemy transport gratis, dla miast:

Bytom, Osy, Zabrze, Piekary śląskie, Tarnowskie góry, Będzin, Czeladź, Chorzów, Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Sosnowiec, Ruda śląska, Zabrze, Gliwice, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy, Dąbrowa Górnicza również dla miast ościennych.
Galeria: aktualizacja


Zakaz kopiowania zdjęć oraz tekstów witryny, są one własnością Nowakowski- Wszystkie prawa zastrzeżone! Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć!